Výročí

Milí rodiče, žáci, absolventi a přátelé naší školy,

v příštím školním roce 2016/2017 uběhne přesně padesát let od okamžiku, kdy naše škola poprvé ve svých zdech přivítala děti školou povinné. Můžete se těšit na nejrůznější akce, které budou tento výroční školní rok provázet.

Už nyní je připravován almanach, který by měl shrnout uplynulých padesát let pilné práce. Proto se obracíme na Vás s žádostí o zapůjčení jakýchkoli předmětů (fotek, videí, školních prací, učebnic, sešitů a jiných dokumentů), které se k naší škole nějak vztahují. Může se jednat o prameny z doby nedávné i dávnější. Otevřete tedy své rodinné archivy a osobní poklady a podělte se s námi o střípky minulosti, které se Vám podařilo zachovat.

Jakékoli náměty a připomínky k chystanému almanachu můžete zasílat na školní e-mail zs@zsukrajinska.cz, popř. odevzdat osobně v kanceláři naší školy u paní Bohuslavy Čupové. Děkujeme.