STREET HOCKEY

Naše škola se zúčastnila turnaje s názvem  „STREET HOCKEY“. Reprezentovali nás žáci 6. a 7. tříd,  a to konkrétně Kaniok Tomáš, Tomaškovič Robin, Freisler Ondřej, Marek Jan, Míšek Tomáš, Pavlík Mikuláš, Sova Pavel. V dvojutkání s ZŠ Bulharská jsme nakonec po velkém boji vypadli až v prodloužení.  Chlapci podali velmi pěkný sportovní výkon, děkujeme za reprezentaci.

První utkání jsme hráli dne 13. 3. 2009 na domácím hřišti. Toto utkání jsme prohráli těsně 2 : 1. Druhé utkání jsme hráli v tělocvičně na ZŠ Bulharská  a to jsme vyhráli jednoznačně 7 : 2. Na skóre bychom postupovali, ale pravidla STREET HOCKEYE jsou jiná. Při rovnosti bodů rozhoduje vždy prodloužení, tzv. „rychlá smrt“. I když jsme v druhém utkání byli jednoznačně lepší, v prodloužení síly již byly vyrovnány. Přesto se nám podařily nastřelit dvě tyčky, kde z následné  náhodné střely jsme dostali gól. Tím postoupila ZŠ Bulharská, které přejeme mnoho úspěchů v dalších bojích.