Žáci se úspěšně zapojili do školního kola dějepisné olympiády

Dne 9. 11. 2015 proběhlo na naší škole školní kolo dějepisné olympiády pro žáky 8. a 9. tříd na téma Po stopách Lucemburků aneb za císařskou korunou. Celkem se soutěže zúčastnily tři žákyně a šest žáků. Všichni soutěžící předvedli velmi dobré výkony.

Na prvním místě s celkovým počtem 64 bodů se umístil David Stříž z 8. A, druhou příčku obsadila Tereza Hrochová z téže třídy s 59 body. Třetí místo náleží Natálii Honové z 9. A, které se podařilo získat 57 bodů. Žáci mohli dosáhnout nejvýše 80 bodů.

Všem účastníkům a zejména vítězům gratulujeme a těšíme se na jejich další možné úspěchy v okresním kole olympiády.