1.místo v soutěží „Obchodka hrou 2009“

diplomV úterý 3.11.2009 se naši deváťáci zúčastnili soutěže „Obchodka hrou“ organizované Obchodní akademií v Porubě na ulici Polské. V konkurenci 13 týmů z celé Ostravy náš tým ve složení Karin Duchková, Nikola Ondrušáková a Veronika Žáková obsadil 1.místo.

Moc blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů i v dalších soutěžích!

Soutěže se zúčastnil i druhý tým naší školy ve složení Zuzana Benářová, Lukáš Gelnar a Ivana Navrátilová. Přes velkou snahu však na medailové umístění nedosáhl. I tomuto týmu děkujeme za reprezentaci školy a snad to vyjde příště.

Úkolem soutěžících bylo prokázat vědomosti formou testu v anglickém jazyce a v ekonomických otázkách, dále dovednost v opisu článku na klávesnici v časovém limitu a dovednost spolupracovat při počítačové hře.

Soutěžící byli navíc hodnoceni i v rámci jednotlivých disciplín. Ve psaní na klávesnici v celkovém pořadí obsadila 1.místo Veronika Žáková a 2.místo Lukáš Gelnar. Gratulujeme!