Návštěva divadla

V pátek 19. 2.2016 navštívilo 28 žáků naší školy večerní divadelní představení v Moravskoslezském divadle A. Dvořáka v Ostravě.

Už před dvěma lety zorganizovala p. uč. Mgr. Kateřina Šindelářová za pomoci p. uč. Mgr. Zdeňky Kvěťákové návštěvu večerního operního představení Prodané nevěsty od B. Smetany.

Tehdy se setkala akce s pozitivním ohlasem u žáků i rodičů. A proč nevytvořit tradici? Vždyť rozšířit si umělecké obzory a možnost poodhalit kvalitní zábavu dospělých je pro dospívající mládež lákavé a neotřelé.

Tentokrát to byla ztřeštěná komedie italského klasika z 18. století Carla Goldoniho Poprask na laguně. Divalo bylo plné, protože se jednalo o derniéru. Žáci se chovali opravdu velmi dobře a nejdůležitějí na všem bylo, že se dobře bavili.

A příště?