Konverzační odpoledne v cizích jazycích

Dne 30. března 2011 se na naší škole opět uskutečnil další ročník konverzačního odpoledne v cizích jazycích. Žáci si připravili vyprávění, rozhovory i písničky, ke kterým přidali i nějaký taneček. Letos jsme slyšeli příspěvky v jazyce  anglickém, německém i francouzském.

Nejmladší účastník byl Michael Dávid z 1. A a většinou každá třída měla své zastoupení. Všem účastníkům děkujeme, že si  připravili pěkné a zajímavé příspěvky a těšíme se na další kolo v příštím roce.

Porota složená z učitelů cizích jazyků ocenila především tyto žáky:

Michael Dávid 1. A, za snahu, milý projev a pěknou výslovnost

Adriana Adamusová a Radmila Hříbková 3. A za taneční ztvárnění písničky

Matěj Rellig 4. A , za pěkný, výrazný projev a pěknou výslovnost

Daniela Ševčíková 6. A, za plynulý a jistý projev

Jakub Filipek 7. A, za ucelené plynulé vyprávění o volném čase a přípravu prezentace

Mikuláš Pavlík 9. A, za kvalitní projev a přípravu prezentace

Ocenily jsme také skupinu žáků z páté třídy, kteří zdramatizovali pohádku O perníčkovi.

Dále je třeba ocenit žáky, kteří měli příspěvky ve dvou jazycích jako např. Daniela Ševčíková, Michaela Bednárková, Kristýna Střižová z 6. A, Jan Merta 7. A, Kristýna Malinková 9. A.

Pochvalu si zaslouží také žákyně  z jazykového kroužku francouzštiny, které předvedly písničku a krátké rozhovory a dokázaly, že udělaly velký kus práce v oblasti studia jazyků.

Více fotek najdete ve fotogalerii.