Bilance NF za 1. pol. šk. roku 2018/2019

Vážení rodiče, rády bychom Vás seznámili s prací a finanční bilancí Nadačního fondu za 1. pololetí školního roku 2018/2019 a taktéž Vás informovali s plány v 2. pololetí.

V prvním pololetí vybral NF od žáků dary v hodnotě 78 710,-, čímž všem rodičům velmi děkujeme. Dále získal NF 1284,- za dobrovolné vstupné na vánočním jarmarku.

V prvním pololetí školní roku 2018/2019 Nadační fond opět přispěl na spoustu akcí pořádaných na naší škole, které bychom v této míře bez finanční pomoci NF nemohli uskutečnit. Konkrétně se jednalo o tyto akce:

A především se nám podařilo realizovat vybudování šatních skříní pro druhý stupeň

Taktéž budeme finančně podporovat další akce, které se budou na naší škole konat.

Konkrétně se jedná o tyto akce:

• odměny na lyžařský výlet,
  • odměny pro žáky na Školní hvězdičce,
  • konverzační odpoledne,
  • Den čarodějnic
  • a také Den dětí

Ještě jednou moc děkujeme všem rodičům, žákům a učitelům za  finanční dary a spolupráci v 1. pololetí a těšíme se na další akce pořádané v 2. pololetí.