Škola v přírodě s příspěvkem SFŽP

Naše škola získala v r. 2011 příspěvek od SFŽP z národního programu podpory ozdravných pobytů dětí z oblastí se zhoršenou kvalitou ovzduší  na projekt s názvem „Všichni spolu do přírody“. Cílem bylo zlepšení zdravotního stavu a posílení ekologického vědomí žáků. Významnou součástí školy v přírodě byl environmentálně zaměřený výukový – vzdělávací program.

Škola v přírodě se uskutečnila v termínu 12.-23. 9. 2011 v obci Bílá v Moravskoslezských Beskydech. Během 12 dnů  podnikly děti velké množství výletů  a maximálně tak využily  vše, co blízké okolí Bílé nabízelo.

Součástí pobytu byla návštěva pana Ing. Tomáše Dvorského z VŠB, který si pro děti připravil dvoudenní poutavý program o životním prostředí a vodě.

Fotky ze školy v přírodě.