Hvězdička 2019

Ve čtvrtek 30. 5. 2019 byla rozdána ocenění pro žáky naší školy Hvězdička 2019. Slavnostním odpolednem nás provedli žáci 9. třídy Julie Odstrčilíková, Julie Pálková a Adam Matoušek. Za předvedený výkon jim patří velký dík. Diváci měli možnost zhlédnout pásmo vystoupení žáků I. i II. stupně. Devátá třída se rozloučila velmi pěknou prezentací, ve které žáci připomněli sobě i všem přítomným, co vše zažili a jak se změnili za devět let školní docházky.

Nominování na ocenění v letošním školním roce byli:

Jana Kurková

Adéla Adamovská

Filip Janošík

Viktorie Čajdíková

Zuzana Fronckeová

Son Yeonwoo

Adéla Kozelská

Eliška Třaskošová

Nikol Keremidu

Adéla Zajacová

Hvězdičkou ve školním roce 2018/2019 byli oceněni:

Silvie Friedrichová

Lukáš Zajac

Ladislav Kořistka

Jakub Pochman

Aneta Adamcová

Julie Odstrčilíková

Všem nominovaným i oceněným gratulujeme, děkujeme všem vystupujícím i žákům, kteří s přípravou slavnostního odpoledne pomáhali, a těšíme se nashledanou u Hvězdičky 2020.