Ohlédnutí za školním rokem 2020/2021

Děkujeme dětem a jejich rodičům za zvládnutí mimořádně náročného období.

• Velké plány, naděje a očekávání musely ustoupit epidemickým opatřením. Doučování a kroužky jsme nemohli realizovat v plánovaném rozsahu.
  • Zapůjčili jsme žákům přes 40 notebooků nebo tabletů k účasti v distanční výuce.
  • Od listopadu do dubna jsme byli krizovou školou, která zajišťovala péči o děti zaměstnanců integrovaného záchranného systému a vybraných profesí.
  • Kromě žáků do běžné 1. třídy jsme zapsali i dostatek dětí do třídy s prvky Montessori.
  • Podařilo se nám zrekonstruovat WC v tělocvičně. Na prázdniny je plánovaná rekonstrukce WC na pav. B a S.

Děkujeme za povzbudivá slova, která jste nám vyjádřili individuálně nebo prostřednictvím dotazníků. Nad Vašimi náměty se určitě zamyslíme a v novém školním roce se je budeme snažit splnit.

Přejeme Vám hezké, zdravé a bezpečné prázdniny!

Informace k novému školnímu roku najdete na tomto webu ve druhé polovině srpna. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu zs@zsukrajinska.cz.