Lyžařský výcvik 2023

Lyžařský výcvik v tomto školním roce se uskuteční v lyžařském areálu SKI AREÁLU  RALIŠKA na Horní Bečvě v termínu 2. 1 – 7. 1. 2023.. Mohou jet zkušení lyžaři, ale také úplní začátečníci. Lyžařský areál umožňuje učení úplným začátečníkům, tak i dobrým lyžařům.  U úplných začátečníků je potřeba počítat s lyžařskou výbavou. Půjčovny půjčují na základě potvrzení ze školy, to znamená, že když dítě ve škole odevzdá přihlášku, vydá na základě Vaší žádosti ředitel školy potvrzení o účasti dítěte na lyžáku. S tím jdete potom do půjčovny a dostanete příznivější cenu.

Chceme upozornit rodiče žáků 7. tříd, že Úřad městského obvodu Poruba chce opět podpořit lyžařský výcvik žáků 7. tříd, a to  až  75 % prokázaných nákladů nejvýše však částkou 3000 Kč na žáka.