Schůze nadačního fondu, třídní schůzky, volby do školské rady

Vážení rodiče, dne 2. 10. 2023 v 16.30 hod. Vás zveme do  školní jídelny na výroční schůzi nadačního fondu, kde se seznámíte s hospodařením a  plánem na nový školní rok.

Dále Vám na této schůzi představeni  kandidáti zástupců zákonných zástupců do školské rady.

Po ukončení cca v 17.00 hod. následují třídní schůzky. Po organizačních záležitostech třídy Vás také  třídní učitel seznámí s volebním řádem a vydá Vám volební lístek, který vhodíte do urny u vrátnice při odchodu.

Třídy, které už měly třídní schůzky se sejdou na výroční schůzi nadačního fondu, kde bude jejich třídní učitel , který je seznámí s volebním řádem a rozdá volební lístky.