Den bez batohů

Dne 24.5.2024 v pátek se na naší škole uskutečnil den bez batohů, ve světě známý jako “no backpack day”. Byla to druhá akce žákovského parlamentu. S radostí můžu říct, že se do akce zapojila většina žáků včetně některých učitelů. Žáci devátého ročníku chodili po třídách a hodnotili, který z žáků si přinesl věci v nejoriginálnějším předmětu. Byli jsme až příjemně překvapeni, jak byli studenti kreativní a nadšení. Brali si například nákupní vozík, kočárky, basu od piva, tabuli, přenosnou ledničku, auto a můžu pokračovat. Jsme rádi, že se akce vydařila a že ji vzali žáci vážně. Děkujeme učitelům, kteří nám umožnili akci uskutečnit, a žáci si můžou zapsat další vzpomínku na základní školu.

Za ŽP Anna Netoličková