Bilance a plány Nadačního fondu

Vážení rodiče, rády bychom Vás seznámili s prací a finanční bilancí Nadačního fondu za 1. pololetí školního roku 2017/2018 a taktéž Vás informovali s plány v 2. pololetí.

V prvním pololetí vybral NF od žáků dary v hodnotě 79 000,-, čímž všem rodičům velmi děkujeme. Dále získal NF 1403,- za dobrovolné vstupné na vánočním jarmarku.

V prvním pololetí školní roku 2017/2018 Nadační fond opět přispěl na spoustu akcí pořádaných na naší škole, které bychom v této míře bez finanční pomoci NF nemohli uskutečnit. Konkrétně se jednalo o tyto akce:

Ve druhém pololetí bychom rádi začali realizovat vybudování šatních skříní pro druhý stupeň, což bude finančně nejnáročnější investice.

Taktéž budeme finančně podporovat další akce, které se budou na naší škole konat.

Konkrétně se jedná o tyto akce:

• odměny na lyžařský výlet,
  • odměny pro žáky na Školní hvězdičce,
  • konverzační odpoledne,
  • Den čarodějnic
  • a také Den dětí, na který chystáme pro děti překvapení, které jistě všechny potěší

Ještě jednou moc děkujeme všem rodičům, žákům a učitelům za  finanční dary a spolupráci v 1. pololetí a těšíme se na další akce pořádané v 2. pololetí.