Školní Hvězdička

Dne 30. května se uskutečnila každoroční akce s názvem Hvězdička. Na akci mají žáci možnost předvést své sportovní, recitační a jiné schopnosti. Hlavní důvod je ale úplně jiný. Žáci, kteří nějak vynikají svým dobrým chováním, pomáhají spolužákům, ale i učitelům nebo se zapojují do školních soutěží, jsou v závěru akce oceněni cenou zvanou jak jinak než Hvězdička. Pro letošní rok ocenění získali:

1. Sofie Hajduková 3.A za reprezentaci školy (I. místo ve výtvarné soutěži Příroda krásná a tajemná).

2. Eliška Tylečková 3.B za pěkné studijní výsledky, aktivitu ve vyučování, lásku ke zvířatům, slušné chování, nápady ve výtvarné a pracovní výchově, kamarádský vztah ke spolužákům a ochotu ostatním pomáhat.

3. Zuzana Čížová 5.A za příkladné chování, smysl pro fair play, pomoc učiteli při vytváření příznivého klimatu třídy a za výborné studijní výsledky.

4. Jana Marie Kurková 6.A za příkladný přístup ke školním povinnostem, účast na školních soutěžích (Matematický klokan, recitační soutěž) a za 1. místo ve školním kole zeměpisné olympiády.

5. Václav Polák 9.A za příkladné chování, píli a snahu po celou dobu školní docházky.

6. Anna Netoličková 9.B za práci pro třídu, aktivitu ve školním parlamentu, reprezentaci školy na sportovních soutěžích a za výraznou pomoc při organizaci a přípravě školní akce Hvězdička.

Letošní deváťáci se rozhodli Hvězdičku pozměnit, a tak nominovali tři nejlepší pedagogické pracovníky naší školy. Sošky za nejlepšího učitele/asistenta získal/a:

1. Mgr. Michal Varmus

2. Mgr. Kateřina Šindelářová

3. Iveta Miková

Měli jsme také možnost vidět krátký film, který natočili žáci devátých tříd. Film měl simulovat typický den v devátém ročníku.

Hvězdičku si všichni moc užili, rozdala se ocenění jak žákům, tak učitelům, smáli jsme se, vzpomínali, a to všechno k této akci patří. Děkujeme všem, co nám s realizací pomáhali. Největší díky patří paní učitelce Šindelářové. Na letošní Hvězdičku 2024 NIKDO NEZAPOMENE!

Tak zase příští rok .