Jazykový pobyt žáků v Anglii

V termínu od 18. října do 24. října se žáci od sedmé do deváté třídy zúčastnili jazykového pobytu v jižní Anglii. V rámci jazykového pobytu žáci měli 9 hodin výuky jazyka anglického s rodilými mluvčími a byli ubytováni v rodinách, ve městě Brighton. Během pobytu žáci navštívili pobřežní města jako Chichester s katedrálou, Portsmouth se starými loděnicemi, kde kotví vlajková loď Victory, na jejíž palubě zemřel admirál Nelson a další městečko Hastings s pašeráckými jeskyněmi. Studenti také navštívili hlavní město Velké Británie Londýn, kde si prohlédli základní pamětihodnosti jako Buckingham Palace,  Trafalgar Square, Oxford Street a podobně.