Lyžařský kurz

V letošním školním roce se pro zájemce  z  6. – 9. tříd, a po domluvě i pro zájemce z řad žáků 1. stupně, uskuteční lyžařský výcvik v

SKI areálu RALIŠKA na Horní Bečvě.

Termín konání14. února 2011 – 19. února 2011 (od pondělí do soboty)

Cena: 2 700 Kč (cena zahrnuje pobyt, 5x denně stavu, dopravu, vleky). V případě, že skutečná cena bude nižší, bude po proúčtování  rozdíl vrácen.
Úhrada : termín k odevzdání předběžné přihlášky – co nejdřív,ať víme, kolik máme rezervovat míst, po špatných zkušenostech z minulých let je nutno uhradit zálohu ve výši 1 500 do 15. prosince (požaduje ji po nás rekreační středisko). Po zaplacení zálohy je přihláška závazná. Při odhlášení dítěte  může být záloha  navrácena v plné výši pouze ze zdravotních důvodů. Doplatek ve výši  1 200 Kč je nutno uhradit do  28. ledna 2011. Podle počtu přihlášených účastníků a zaplacených záloh rozhodne po 15. prosinci ředitel školy, zda se lyžařský kurz uskuteční či nikoliv.
Platbu je možno realizovat převodem na účet.
Individuální domluva – ředitel školy nebo Mgr. Křenková
Ubytování je zajištěno přímo v RS Rališka, kousek od svahu.  Chata má 2 – 3í lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.
Stravování : 5 x denně, pitný režim
Svah je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé lyžaře. V případě příznivých sněhových podmínek je svah uměle zasněžován.  Možnost večerního lyžování.

Bližší informace naleznete též na www stránkách ski.areal.raliska@seznam nebo lanovky.unas.cz/raliska.htm.

V případě zájmu prosíme o vyplnění a odevzdání předběžné přihlášky .
Přihlášky vybírá p. uč Křenková (3.B, pav. B, 2. Patro)