Škola v přírodě

20. 4. – 24. 4. 2009 se zúčastnily děti ze 2. , 3. a 4. tříd školy v přírodě na Prostřední Bečvě. Počasí nám opravdu přálo, a tak si sluníčka a pobytu na čerstvém vzduchu skutečně užily. Byl připraven pestrý program na každý den: hledání pokladu, fáborkový běh, lízátkový závod, orientační závod smíšených družstev, výlet na Hutisko, lovecká sezóna, soutěžní odpoledne „o bečváky“, karneval s diskotékou. Nejvíce se dětem líbila stezka odvahy a celodenní výlet do ZOO Lešná.  5 dní uteklo jako voda, děti si přivezly domů pěkné zážitky, nové kamarády, diplomy a odměny. Fotky ze školy v přírodě najdete ve  fotogalerii.