ŠD akce – školní rok 2011/2012

Družinový piknik

[nggallery id=421]

Fotky ze dvou zajímavých akcí

[nggallery id=418]

[nggallery id=419]

Den matek

[nggallery id=416]

Velikonoční dílna – děti vyráběly velikonoční dekorace

[nggallery id=406]

Relaxační odpoledne

[nggallery id=403]

Sypaná batika – děti si vyzkoušely další výtvarnou techniku – sypanou batiku.  Vyrobily si dekorativní ubrousky.

[nggallery id=402]

Canisterapie

[nggallery id=400]

Karneval – v pátek 27. 1. 2012  proběhl ve školní družině maškarní karneval. Zájem dětí byl veliký, vyzdobená třída se zaplnila pohádkovými a nadpřirozenými bytostmi. Během dvouhodinového programu děti tančily, soutěžily a hlavně se výborně bavily. Svým vzorným chováním přispěly ke zdárnému průběhu celé akce. Vyvrcholením byla tombola, ze které si každý odnesl malý dárek. Děkujeme dětem za skvělý přístup a jejich rodičům za důkladnou přípravu masek, podporu celé akce a dárky do tomboly, bufetu.

[nggallery id=384]

Vánoce 2011

[nggallery id=379]

Noc ve školní družině – děti ze III. oddělení prožily předvánoční noc ve školní družině. Nechyběly společné hry, ochutnávka cukroví a vyprávění o vánočních zvycích. Děkujeme rodičům dětí za občerstvení a podporu celé akce.

[nggallery id=378]

Výroba svícnů

[nggallery id=376]

Konečně přišel Mikuláš“ – tato zábavná akce se spoustou čertovských soutěží proběhla v pondělí 5. 12. 2011 ve školní družině

[nggallery id=373]

Pyžamová párty – v pátek 4. 11. 2011 proběhla ve školní družině pyžamová párty s tancem  a soutěžemi

[nggallery id=365]

Výroba pexesa

[nggallery id=364]

Kreslení s podzimním námětem

[nggallery id=361]

Environmentální výchova – v první části  ekologicky zaměřeného odpoledne děti  zakopaly  různý odpad na školním pozemku. Na jaře se podívají, co se s odpadem za rok stalo.

[nggallery id=362]

Relaxační odpoledne – pravidelně zařazované relaxační chvilky našly u dětí velkou oblibu

[nggallery id=363]

Sportovní odpoledne