ŠD akce – školní rok 2016/2017

Pétanque –  je to univerzální sport pro každého a my jsme si ho ve školní družině vyzkoušeli.

Piknik – Odpoledne plné soutěží, zábavy, dobrůtek a relaxace.

Den matek – Výtvarná dílna ke svátku maminek byla příležitostí, kde si děti vyrobily přání pro své nejbližší.

Kniha, můj kamarád – Děti se zábavnou formou seznámily s knihami, které by neměly chybět v žádné dětské knihovničce!

Velikonoční zdobení

Společná kompozice

Pyžamová párty – byla spojená s diskotékou a soutěžemi.

Interaktivní výstava LEGO – Navštívili jsme v Centru volného času na Vietnamské ulici interaktivní výstavu.

Maškarní karneval – Vyzdobené prostory družiny se na začátku února zaplnily pohádkovými a nadpřirozenými postavami. Díky nim jsme se mohli opět po roce přenést do kouzelného světa princezen, odvážných rytířů, pirátů, čarodějnic, víl a kovbojů. Během odpoledne se soutěžilo, zpívalo a tančilo. Pro nejlepší masky a vítěze tanečních soutěží byly připraveny odměny.  Vřelé díky patří dětem a jejich rodičům za důkladnou přípravu masek, podporu celé akce a dárky do tomboly, bufetu.

Filmový festival „BÍLÝ JEDNOROŽEC“ – Pro děti byly nachystány tři sály s promítáním dětských pohádek a příběhů. Nechybělo ani bohaté občerstvení!

Hip, hap, hop – Sportovní akce v tělocvičně proběhla v pátek 20. ledna.

Vánoční posezení – probíhalo v jednotlivých odděleních školní družiny.

Mozaika – Výtvarná dílna byla zaměřená na výrobu mozaiky z kachlí.

Noc ve školní družině – Tradiční nocování se uskutečnilo 24. 11. Tak jako každý rok, i letos bylo pro děti připraveno občerstvení, hry a pohádka před spaním.

Družinové karaoke – Společně jsme si zazpívali známé a oblíbené písničky.

Halloweenské tvoření – Před podzimními prázdninami jsme si v družině zdobili lepenkové polotovary s motivem Halloweenu.