Pozdrav a aktuality ze ŠVP

Fotky najdete ve fotogalerii a v příspěvku „Fotky ze školy v přírodě“.

15.11.2018  Včera 14.11.jsme využili pěkného počasí a učení opět odsunuli na horší časy. Děti to to samozřejmě uvítaly a prožily další pěkný den v přírodě. Odvážnější skupina se vydala na turistickou výpravu Bílou Opavou. Děti byly velmi šikovné a zdolávaly adrenalinovou cestou přírodní překážky a kochaly se malebnými výhledy okolní nedotčenou krajinou. Výprava skončila v Karlově Studánce v cukrárně, kde měla sladkou odměnu. Druhá skupina si užila promenády Karlovou Studánkou a taktéž dobrot v místní cukrárně. Večer proběhl závěrečný karneval. Dneska s i užijeme poslední den v Karlově, pobalíme a zítra se všichni těšíme domů. Děti i paní učitelky.

13. 11. 2018  Výlet do Karlovy Studánky se uskutečnil  v pondělí (opravujeme včerejší sdělení).  Užili jsme si pořádné turistiky, ve městě nakoupili  lázeňské oplatky a zpáteční jízdu jsme si už zkrátili busem. Nicméně únava z dětí rychle spadla a děly se velké přípravy na párty, kterou si děti samy zorganizovaly.

12. 11. 2018 Zítra pojedeme na výlet do Karlovy Studánky.  Pak ještě karneval, stezka odvahy a balíme.

11. 11. 2018 Ze školy v přírodě napsali: „Máme se fajn, vstupujeme do  druhého týdne. Počasí nám stále přeje, jídlo  chutná. Užíváme si pestrý program, jsme zdraví a v pohodě.“

8. a 9. 11. 2018 Aktivity v přírodě a návštěva bazénu.

7. 11. 2018 Zdravíme ze školy v přírodě. Dnes jsme zdolali nejvyšší horu Jeseníků. Počasí nás před vrcholem potrápilo větrem, ale společnými silami jsme dosáhli cíle. Na zpáteční cestu jsme se pořádně posilnili a  došli zpět do základny. Všichni jsme v pořádku.

6. 11. 2018 Všichni účastníci školy v přírodě posílají pozdrav, užívají si slunečného počasí a krásné přírody.

Vzhledem k potížím s připojením na internet prosíme rodiče o trpělivost, fotky dodáme.

Děti jsou všechny v pořádku, zítra se chystají na celodenní výlet na Praděd. Prosíme rodiče, aby se zítra zdrželi volání.

5. 11. 2018 Autobus s dětmi dorazil na místo, všichni jsou v pořádku, počasí je pěkné.